ЗА ТИЖДЕНЬ У СУМАХ СКЛАЛИ 18 ПРОТОКОЛІВ НА УКЛОНІСТІВ

30 травня під головуванням заступника міського голови Сум Степана Пака відбулася нарада щодо оповіщення сумчан про призов на строкову військову службу. У ній взяли участь в. о. військового комісара Сумського міського військового комісаріату Вадим Євтушенко, представники підприємств із обслуговування житла, строковик Ярослав Красуля та демобілізований Артем Марченко.

Як зауважили виступаючі, сумчани намагаються всіляко уникнути отримання повісток: взагалі не відчиняють двері або ж поводяться по відношенню до гостей агресивно. Покращити ситуацію з оповіщення, на думку комунальників, можна було б, аби за такі дії було відповідне покарання. А ще вважають за потрібне посилити пропагандистську роботу, зокрема, формувати престиж військової служби, починаючи з дитсадка.

В. о. військового комісара Сумського міського військового комісаріату зазначив, що уклоністів розшукують і притягають до адмінвідповідальності. Лише за останній тиждень на них склали 18 протоколів. За ухилення від призову на строкову військову службу загрожує штраф від 85 до 119 гривень. А потому може очікувати й кримінальна відповідальність.

Заступник міського голови Степан Пак ще раз закликав призовників з’явитися до військового комісаріату та уникнути адміністративної чи кримінальної відповідальності.