За тиждень на Covid-19 захворів 101 сумчанин

Сьогодні, 30 серпня, на апаратній нараді у Сумській міськраді начальниця міськвідділу охорони здоров’я Олена Чумаченко повідомила, що, за даними МОЗ, майже кожен регіон України наближається до показників “жовтої” та “помаранчевої” зони.

“Вже у першій половині вересня очікується вихід країни із “зеленої” зони. У сумських міських клінічних лікарнях перебувають 58 хворих на коронавірусну інфекцію. За тиждень на COVID-19 захворів 101 сумчанин, що на 22 більше, ніж попереднього тижня. Летальні випадки не зареєстровані. За весь період померли 514 пацієнтів. Усього із початку пандемії в Сумах зареєстровано 35 581 випадок“, – повідомила Чумаченко.

Також посадовиця додала, що спостерігається збільшення кількості пацієнтів у ковідних стаціонарах. До міськлікарні №5 госпіталізовано 15 сумчан (3 – на кисневій підтримці, 2 – у відділенні інтенсивної терапії, один підключений до апарату ШВЛ). У лікарні Святого Пантелеймона перебуває 14 хворих (2 – у відділенні інтенсивної терапії, один – на апараті ШВЛ). У дитячій лікарні Святої Зінаїди – 29 пацієнтів, три дитини – у відділенні інтенсивної терапії, але їх захворювання не пов’язане з COVID-19. Також в медустанові лікуються 53 дітей з іншими патологіями. Всього в міських лікарнях в наявності 274 вільних ліжок для госпіталізації дорослих і 86 – для дітей, все забезпечені подачею кисню.

Крім того, сумчани лікуються і в обласних медзакладах. У медичному центрі інфекційних хвороб ім. З. Красовицького – 18 осіб (2 – у відділенні інтенсивної терапії). В обласному госпіталі для ветеранів – 10 пацієнтів (один – у відділенні інтенсивної терапії).

Загалом за останню добу в Україні виявили 749 випадків COVID-19. Померли 18 людей, одужав 291 пацієнт.