Загроза повернення армії РФ в Сумську область залишається серйозною

Значна кількість військ РФ перебуває поблизу кордону з Україною в Сумській області. Загроза чергового заходу армії противника залишається доволі серйозною.

Як передає DW, про це заявив голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

“Ми частково контролюємо кордон, частково він ще відкритий. У нас протяжність кордону одна з найбільших з країною-агресором. Це 564 кілометри, і контролювати таку ділянку вкрай проблематично”, – зазначив чиновник.

Водночас у Сумській ОВА розповіли про активні заходи щодо посилення оборони в регіоні та пообіцяв “гарячий прийом” окупантам:

“Ми готуємося до “гарячого прийому”, якщо вони захочуть знову піти через Сумську область. Але не рекомендуємо їм. Укріплюються блокпости, опорні пункти, і ми розуміємо, що на найближчі роки, навіть якщо ми швидко виграємо війну, якщо не буде політичної та ідеологічної зміни в Росії, то залишатися у стані спокою ми не можемо”.

Голова Сумської ОВА наголосив, що необхідно будувати “лінію Маннергейма” і зміцнювати кордон з агресором:

“Має бути фізична стіна, яка буде непрохідною. Тобто такий набір технічних споруд, аби було неможливо сюди зайти. Також має бути серйозна система протиповітряної оборони. Бо те, що наші міста бомбардуються й обстрілюються з повітря, це серйозна проблема. Ми не можемо бути впевненими, що це не повториться знову”.