Загубився на ринку: на Сумщині поліцейські оперативно повернули мамі 4-річного хлопчика

Небайдужі громадяни побачили переляканого хлопчика, який загубився на ринку. Аби дитина зігрілася, вони посадили його до автомобіля та викликали поліцію.

у суботу, 15 січня, близько 12:00 до поліції надійшло повідомлення про те, що біля ринку у місті Кролевець громадяни виявили 4-річного хлопчика. Дитина була налякана та на запитання дорослих не відповідала.

На місце події оперативно прибули працівники сектору реагування патрульної поліції Кролевця та негайно приступили до пошуків матері хлопчика.

Поліцейські обстежили як сам ринок, так і прилеглу до нього територію, та опитали очевидців події. Після чого, правоохоронці вирішили скористатись гучномовцем, що врешті-решт дало позитивний результат. Мама маленького мандрівника знайшлася.

Зі слів жінки, вона відволіклась, поки обирала потрібний товар, та не одразу помітила зникнення дитини. Поліцейські провели з нею профілактичну бесіду та порадили бути пильною, особливо у місцях великого скупчення людей.

Жінка висловила свою вдячність працівникам поліції Андрію Бондаренку та Євгену Бойку за проявлену турботу та відповідальне відношення до своїх службових обов’язків.