Запровадити не можна скасувати: на телеканалі СТС відбулася дискусія про РРО

Застосування РРО підприємцями. Що не влаштовує представників бізнесу і чому вони масово виходять на акції протестів? І чи все так однозначно, – можливо, є у всьому цьому і якісь плюси?

Де зрештою має бути поставлена кома  у фразі про РРО “Запровадити не можна скасувати”,у програмі «Ваш аргумент» на телеканалі СТС дискутують голова спілки аудиторів України у Сумській області, директорка аудиторської фірми «Зевс» Анна Клєцова, голова спілки підприємців, орендарів та власників Світлана Іченська й ті, хто має працювати по-новому, тобто, підприємці, – Ігор Кобзар та Яна Кацяра.

Використання РРО: для самозайнятих осіб це складно, говорять підприємці. Обсяги торгівлі останнім часом упали, у багатьох немає можливості платити своїм співробітникам заробітну плату.

Сам факт встановлення РРО не лякає, говорять підприємці. Лякає те, що буде після, – тобто, великі штрафи (за неправильну видачу чеків, неправильний  Z-звіт тощо).

До того ж, апарат недешевий, а потім ще й потрібно щомісячно сплачувати за його обслуговування. А ще ж не завжди коректно працює інтернет. Проблем дійсно багато.

Втім, увесь світ все ж таки давно працює саме з РРО. І за великим рахунком, ведення бізнесу та звітності за допомогою РРО – це зручно.

Подробиці дискусії – у програмі «Ваш аргумент»: