Завдяки небайдужим сумчанам знайшли мати, яка не доглядала за своєю півторарічною дитиною

Близько опівдня в суботу, 12 червня, до поліції звернулась жінка, яка помітила, що в одному з будинків на вулиці Марко Вовчок її родичка зранку зачинила свою півторарічну дитину у квартирі саму та не повернулася.
Виявилось, що мати дівчинки зловживає алкогольними напоями. А залишати маленьку дитину саму вдома для неї — звична справа. Раніше у жінки соціальні служби вже вилучили її старшого сина, бо вона не забезпечувала його належний догляд та не виконувала своїх батьківських обов’язків. Це патрульним підтвердили і сусіди.
У самій квартирі панувала повна тиша. На стук дитина не реагувала. Тож на допомогу патрульні відразу ж викликали рятувальників та бригаду лікарів. Тим часом вони не втрачали надії додзвонитися матері. 36-річна жінка врешті відповіла на телефонний дзвінок. Та на вимогу інспекторів негайно повернутися додому до дитини вона лишень кричала та лаялася. Громадянка, ймовірно, була нетвереза.
На захист дитини стали родичі дівчинки, яких також розшукали патрульні. Саме вони і привезли матір додому. Зашторені вікна, безлад, відключена за несплату електроенергія, взагалі ніяких харчів — ось така картина була перед очима. На дивані лежала маленька дівчинка. Вона лишень із цікавістю роздивлялася патрульних, рятувальників, лікарів. І зовсім не плакала. Медики оглянули дитину, а потім доставили її до лікарні.
На місце події патрульні викликали працівників ювенальної превенції, які склали на жінку протокол за ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.
УПП у Сумській області

Поділитися в соцмережах: