Завершився ремонт одного з відділень сумської лікарні Святої Зінаїди

Сьогодні на виїзному брифінгу дог якого приєдналися представники ПАТ «Технологія», міської та обласної влади розповіли про завершення ремонту приймального відділення міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди.

 «З травня відбувався ремонт за кошти благодійного фонду «Технологія». Ми розмежували потоки надходження пацієнтів і відвідувачів, зробивши різні входи. Пацієнт надходить з одного входу, де його зустрічає медсестра,  оглядає лікар. Відвідувачі ходять з іншого боку»,говорить заступник головного лікаря з медичної частини Вікторія Бугаєнко.

Також планується залучити меценатів до відкриття водно-лікувального комплексу для реабілітації дітей з вадами фізичного розвитку та для профілактики дитячої інвалідності. Розглядається питання відкриття дитячого хірургічного відділення.

Завідувач прийомного відділення Яна Подвезько  розповіла, що в інфекційному боксовому відділенні відремонтували бокс №1 (кишкова симптоматика) і №2 (респіраторна вірусна інфекція та легенева патологія), процедурний кабінет, ординаторську та приміщення для обідньої перерви.

Володимир Заяць,  голова Наглядової ради ПАТ «Технологія», генеральний директор ТОВ «Гуала Кложерс Україна» розповів, що на реконструкцію відділення виділили 2 850 000 гривень. А за домовленістю міська влада зробила тротуар, стоянку, в’їзди-виїзди та зупиночний комплекс з лицьового боку лікарні.

На це витратили близько 800 000 гривень з міського бюджету. Міською радою на ремонт лікарні виділено 6 280 000 гривень, а 1 720 000 на обладнання та 800 000 гривень на облаштування території зі сторони центрального входу до лікарні.

Володимир Заяць зазначив, що, аби висококваліфіковані лікарі залишалися працювати в Сумах, для них планують впровадити стипендії.

Галіна Корявко