Завтра на Роменщині День жалоби: громада попрощається з трьома захисниками України

19 жовтня Роменська громада на Сумщині проведе в останню путь трьох своїх захисників: солдата Сергія Дорошенка, матроса Максима Яроша та гранатометника Сергія Дзигала. Чоловіки загинули на Херсонщині та Донеччині.

У російсько-українській війні загинув житель Коровинець Роменського району 44- річний Сергій Дорошенко. Чоловік був стрільцем мотопіхотного батальйону.

Він загинув 11 жовтня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Вугледар Донецької області. Військовослужбовця поховають 19 жовтня на кладовищі в Роменському районі.

28-річний Максим Ярош служив матросом, був механіком-водієм розвідувальної роти. Боєць загинув 10 жовтня 2023 року в районі населеного пункту Підстепне, Херсонської області. Чоловіка поховають 19 жовтня у Роменському районі.

49-річний солдат Сергій Дзигал служив гранатометником мотопіхотного батальйону. Загинув 11 жовтня в районі населеного пункту Вугледар, Донецької області. Військовослужбовця поховають 19 жовтня в Роменській громаді на Сумщині.

У зв’язку із похованнями у Роменській міській територіальній громаді 19 жовтня 2023 року оголошено Днем жалоби. Про це повідомив голова громади Олег Стогній.

“Суспільне”