Збільшувати кількість зупинок у Сумах поки не будуть

d6711f31510fcad0ac3358ff29c84b16

Питанням збільшення кількості зупинок за рахунок колишніх зупинок «на вимогу» міська влада поки не займається, пише Данкор.

Про це йшла мова сьогодні, 24 квітня, під час апаратної наради в мерії.

Як повідомив заступник начальника транспортного міськвідділу Микола Гиценко, на засіданні комісії з питань роботи транспорту було вирішено для початку зайнятися обладнанням наявних зупинок, які розроблені з урахуванням всіх вимог, ДБНів та нормативних документів.

«Щоб усі зрозуміли, зупинки, згідно з нормативами, повинні бути обладнані. Яка б вона не була: стаціонарна або «на вимогу». Повинно бути замощення і відповідний знак. Якщо раніше зупинка «на вимогу» була там, де не заборонено правилами дорожнього руху, то тепер це повинна бути зупинка, обладнана, згідно з нормативними документами. Тому поки що ми це питання не розглядаємо», – повідомив Микола Гиценко.

Заступник мера Володимир Войтенко підсумував, що кожна зупинка буде опрацьовуватися окремо та готуватися зміни до рішення виконкому.

Нагадаємо, у місті всього налічується 330 зупинок. Рішенням виконкому, з 20 березня «зупинки на вимогу» були скасовані. Маршрутки змінили режим руху із «маршрутного таксі» на звичайний. На облаштування зупинок громадського транспорту з міського бюджету влада планує виділити 1,4 млн. грн.

До слова, під час щорічного звіту мер Сум Олександр Лисенко пообіцяв, що фахівці переглянуть відстань між зупинками, і якщо вона буде вищою за норму, то цілком можливо, що деякі зупинки відновлять.