Жителів Веретинівки А-МУССОН змушує платити за неіснуючими договорами (+ВІДЕО)

ТОВ “А-МУССОН” знов у центрі скандалу.

До редакції СТС звернулися жителі вулиці Веретинівської, яких це підприємство завалює платіжками із тисячними боргами. Проте ніхто із жителів цієї вулиці договори з підприємством не укладав.

На адресу пані Світлани ще у грудні минулого року надійшла платіжка від “А-МУССОН” із боргом більше тисячі гривень за вивіз сміття. Це неабияк шокувало жінку, адже за такі послуги вона платить іншій приватній фірмі. Договір із А-МУССОНом вона не підписувала.

“Сума звичайно захмарна, але ми не знаємо за що ця сума, тому що договорів ми з ними не укладали. Взагалі за весь час його існування. Сміття вони вивозять нібито раз на тиждень (ми зверталися до них, питали за що ця сума), у четвер або вівторок, з 11 до 12 години дня. Але. звісно, у цей час ніхто вдома не сидить”, – коментує пані Світлана.

Далі – більше. Жінці почали погрожувати колектори. Говорять, за умови не сплати рахунків, справу передадуть у суд.

“Я їм сказала – покажіть мені договір, який я підписала з А-МУССОН, – заради бога, проблем не буде”, – розповідає жінка.

Після таких фактів колектори вгамувалися, проте платіжки продовжують справно надходити. Коментарів із цього приводу у компанії нам так і не надали. Тож питання із міфічними платіжками залишається досі відкритим.

Подробиці дивіться у сюжеті СТС.