Житло, виділене владою, жителька Ямполя перетворила на смітник

Гори зібраного на звалищах сміття, неприємний запах та повна антисанітарія. У такому жахливому стані тепер перебуває перший під’їзд будинку №6 по вулиці Заводська в смт Ямпіль.

Колись благополучний будинок на сміттєзвалище перетворює жінка, яка веде бродячий спосіб життя. Кімнату в цьому будинку вона отримала після того, як згоріла її власна, захаращена сміттям, одноповерхова оселя. Тим не менш, від звички тягнути непотріб додому вона не позбулася і вже перетворила на смітник своє нове житло.

Жінка не зважає на сусідів і продовжує антисанітарний спосіб життя. Завдяки її “старанням” у під’їзді будинку постійно стоїть нестерпний запах і розводиться величезна кількість мух і тарганів.

Люди скаржилися до місцевої влади, яка, вочевидь, і надала кімнату в розпорядження жінки, але там воліли не втручатися у ситуацію.

Ямпільчани розмірковують, чи довго б терпіли селищні чиновники таку антисанітарію у під’їздах власних будинків. І чи сиділи б вони склавши руки, якщо б ця проблема стосувалась їх особисто…

сла-2-774x320

Джерело: yampil.info