“Жодна пачка рису чи макаронів, жодна банка консервів не була продана”, – Людмила Мусіяка

“Гуманітарна допомога – це велика робота, яка розпочалася у нас на початку березня, і упродовж березня-квітня займала у нас час 24/7”.

Про це сказала директорка департаменту соцзахисту населення Сумської ОДА Людмила Мусіяка на круглому столі “Гуманітарна допомога – можливість вижити чи збагатитись?”, організованому та проведеному телекомпанією СТС спільно з експертами.

“Якщо в місті Суми можна було купити продукти, то в сільській місцевості це було досить складно. Саме наш гуманітарний хаб на Соборній, 37 отримував гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни. Я хочу вас запевнити, що жодна пачка макаронів не була продана. Жодна пачка рису і жодна консерва не була продана. Працювали там соціальники: об’єдналися керівники обласних соціальних структур, і ми там працювали, згуртувавши навколо себе волонтерів і працівників колективів”, – говорить пані Людмила.

Гуманітарну допомогу отримували протягом березня-квітня і роздавали її на громади. Вся видача зафіксована в актах прийому-передачі, запевняє посадовиця.

Більше про це – у новому випуску проєкту “Експертна думка” на телеканалі СТС.