Жук збирає громадську раду з будівництва дороги на Харків

У суботу, 5 березня, у виставковому центрі “Іллінський” планується зібрання громади міста Суми з питання будівництва дороги в напрямку Харкова.

Про це повідомив у Фейсбуці ініціатор заходу – екс-директор департаменту містобудування і земельних відносин, представник ГО “Сумчани” Анатолій Жук. “Анонсуємо зібрання в порядку громадської ініціативи з питання будівництва, так саме будівництва, бо ремонтувати там давно нічого, автошляху до Харкова. Ми маємо розпочати нашу роботу на шляху висвітлення такої, вже можно сказати, проблеми загально державного рівня. Бо місто Суми поєднано в багатьох питаннях з Харьковом, наприклад, судова підпорядкованність. Взагалі, якщо б Ми мали з Вами гарний шлях, скільки питань починаючи з освіти – закінчуючи відпочинком мали б можливість отримати в порівняно великому місті нашої рідної країни”, – написав Жук.

На таке рішення його наштовхнув пост сумчанина Сергія Холодова, який виклав кілька фото дороги, а точніше суцільних ям у напрямку Суми-Харків, з коментарями гнівного характеру.

12805974_1001617816588074_1671007238953755542_n