Житель Павлівки на Сумщині припинив голодування

Житель Павлівки Владислав Алпатов, який 16 червня оголосив голодування у приміщенні міської ради Білопілля, припинив голодування увечері в той же день. Про це він сказав Суспільному. Чоловік протестував проти розорювання пасовища у своєму селі.

Він розповів, що увечері 16 червня, коли закінчився робочий день, працівники міськради попросили чоловіка вийти на вулицю. Він викликав поліцію, щоб запитати, чи можна йому залишитись у приміщенні на ніч. Поліціянти пояснили, що мають скласти адмінпротокол. Тому Владислав Алпатов вирішив вийти з приміщення і припинити голодування.

Він також сказав, що телефоном очільник Сумської райдержадміністрації Руслан Сіренко пообіцяв йому вирішити проблему за два тижні. Суспільному Сіренко сказав, що питання під контролем, після наради, яка відбудеться найближчими днями, його мають вирішити.

Раніше жителі Павлівки Білопільської ОТГ вимагали повернути їм єдине пасовище, яке розорали і засіяли.

Йдеться про землю у центрі села. Суспільне розповідало, що жителі села приходили на сесію Білопільської міськради та просили допомогти повернути землю громаді, яку винесли за межі села й передали у приватну власність. Мешканець Павлівки Владислав Алпатов розповідав, що

Поділитися в соцмережах: