Жителі Конотопського району добровільно здали боєприпаси правоохоронцям

Поліцейським офіцерам Попівської та Дубов’язівської територіальної громади жителі району добровільно видали 299 патронів різного калібру, а також боєприпаси до установки Шилка.

У зв’язку з тим, що на території Конотопського району були присутні ворожі війська, поліцією було ініційовано проведення серед населення заходів по добровільній видачі зброї задля вилучення її з незаконного обігу.

У ході відпрацювання в селі Дептівка поліцейські офіцери громади спільно з працівниками роти поліції особливого призначення ГУНП оформили добровільну видачу боєприпасів до установки Шилка.

На території Попівської громади правоохоронцям було видано патрони калібром 7,62 в кількості 176 шт., великокаліберні патрони калібром 14,5 до кулемета в кількості 41 шт., а також  82 піротехнічні патрони.

Правоохоронці закликають громадян, які знайшли та зберігають небезпечні знахідки у себе вдома, повідомити про це до поліції для їх подальшої добровільної видачі і як наслідок, звільнення від кримінальної відповідальності.

Україна починається з кожного з нас! Бережіть себе та вірте в перемогу!

Відділ комунікації поліції Сумської області