ЗНО-2020: як перевірити стан реєстрації та які предмети обирають абітурієнти

Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які вже подали реєстраційні документи для участі у тестуванні, мають можливість перевірити, на якому етапі опрацювання вони перебувають.

Відповідний сервіс доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

ПЕРЕВІРИТИ СТАН РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО

Для перевірки статусу реєстрації необхідно ввести номер реєстраційної картки до сервісу.

В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадують, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який особа отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням. Ці документи надсилатимуть учням, які складають ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Найменше абітурієнтів під час реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання обрали фізику та хімію, передає “Укрінформ”.

“Розподіл уподобань є для нас очікуваним – українська мова та література (164 937 зареєстрованих) є обов’язковим предметом. Очікувано переважає історія України над математикою серед обов’язкових двох предметів на вибір – 117 тисяч проти 86 тисяч з математики. Топовими залишаються такі предмети, як географія (60 060), англійська мова (54 530), біологія (50 931). Серед уподобань наших абітурієнтів, на превеликий жаль, з року в рік ми спостерігаємо картину, що “пасуть задніх” фізика (13 242) та хімія (6451)”, – заявив в.о. директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Валерій Бойко.

За даними УЦОЯО, станом на 2 березня на складання ЗНО з німецької мови зареєструвалося 895 осіб, французької мови — 199, іспанської мови — 73.

Всього з очікуваних 347 тис. осіб станом на 2 березня зареєструвалися на ЗНО 167 522 особи.

Реєстрація триватиме до 24 березня.

Також Бойко повідомив, що в період з 3 лютого до 24 березня у громадян є можливість зареєструватися на додаткову сесію ЗНО, якщо вони не мають можливості пройти його в основну сесію.

Окрім цього, з 4 по 18 травня триватиме додатковий період реєстрації на ЗНО для осіб, які за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах; брали або беруть участь в антитерористичній операції, або проживають на тимчасово окупованих територіях та не змогли зареєструватися в основний період.

Основна сесія ЗНО розпочинається оцінюванням з математики — 21 травня, українська мова та література – 26 травня, фізика — 28 травня, іспанська, німецька, французька мови — 1 червня, англійська мова — 2 червня, історія України — 4 червня, біологія — 9 червня, географія — 11 червня, хімія — 15 червня.

Оголошення результатів з математики та фізики — до 12 червня, з української мови та літератури, історії України та іноземних мов — до 20 червня, з біології, хімії та географії — до 24 червня.