Зростання тарифів по всіх фронтах: що подорожчає після 1 лютого

На українців чекає підвищення тарифів не тільки від комунальників, а й від мобільних операторів, про це пишуть Вести.

З лютого мобільні оператори України підвищать абонплату

Київстар підвищує тарифи в середньому на 25%.

Vodafone Україна підвищує вартість лінійки тарифів на користування інтернетом 3G в середньому на 15 грн. в місяць. Ціна найдешевшого тарифу – 3G Коннект 25 – виросте з 25 до 35 грн.

Зросте ціна інтернету і кабельного ТВ

Провайдер Воля з 1 лютого підвищує вартість деяких пакетів. Розмір абонентської плати за телекомунікаційні послуги підніметься в середньому на 6%. Підвищення абонплати торкнеться частини пакетів ТВ, Інтернет, ТБ + Інтернет і додаткових пакетів – “Спорт” і “Футбол HD”.

Вартість залізничних квитків зросте

“Укрзалізниця” підвищує залізничні тарифи на вантажні перевезення на 25%,  пасажирські – на 35%. Детальніше тут.

“Нафтогаз” підняв ціни на газ відразу на 22%

Це стосується поки що газу для промислових споживачів та інших компаній (тепер ціни стартують приблизно з $ 340 – за нинішнім курсом – за тис. куб. м). Однак варто розуміти, що ці тарифи промисловість тепер закладе в свої тарифи, іншими словами – знову перекладе на плечі споживача.

Електроенергія теж виросте у ціні

З 1 лютого цього року для споживачів I і II класів напруги струм стане дорожче на 1-3% незалежно від обслуговуючого обленерго.

Так що українцям варто готуватися, в першу чергу, до подорожчання комунального електротранспорту (метро, трамвай, тролейбус), залізничних поїздок і послуг водоканалів.