Зведений загін поліції Сумщини вирушив на Донбас

Вчора, 12 червня, у зону проведення операції Об‘єднаних сил виїхав зведений загін поліції Сумщини. До його складу увійшли як працівники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Суми», так і співробітники інших галузевих служб і підрозділів. Вони змінили своїх колег, які два місяці несли службу на Донеччині.
Провести колег, які вирушили у відрядження на схід України, прибув заступник начальника ГУНП в Сумській області Микола Худенко. Він зазначив, що завдання для поліцейських під час ротації залишаються незмінними – підтримання правопорядку і безпеки у зоні відповідальності, захист прав і свобод громадян, чергування на блокпостах, перевірка автотранспорту, протидія злочинності, затримання членів незаконних збройних формувань, виявлення зброї, наркотиків тощо. Та наголосив, щоб поліцейські не забували і про власну безпеку, у публічних місцях, на блокпостах, на виїздах по відпрацюванню території.
«Більшість з вас не вперше виїздить в зону ООС, тож ви добре знаєте, наскільки там важлива пильність, дисципліна та взаємна підтримка, – підкреслив Микола Худенко. – Під час несення служби в тих населених пунктах на лінії розмежування, де вам доведеться перебувати, неухильно дотримуйтесь законності та гідно виконуйте поставлені перед вами завдання із забезпечення правопорядку та безпеки громадян. З повагою ставтеся до кожного громадянина. Не забувайте, що люди бачать у вас своїх захисників. Я певен, що ви на високому рівні виконаєте всі поставлені перед вами завдання, і щиро бажаю всім повернутись додому живими і здоровими».