Циганков відновив тренування в загальній групі

Віктор Циганков – титулований гравець футбольного клубу «Динамо». Після отриманої травми та довготривалої реабілітації півзахисник повернувся до гри. Чи зможе спортсмен в повній мірі відновити тренування, дізнаємося із статті.

Непередбачувані обставини

23-річний футболіст Віктор Циганков вважається найефективнішим гравцем команди за останні чотири сезони. Молодий спортсмен з першої гри зарекомендував себе як талановитий, відданий своїй справі гравець. Головною проблемою Віктора, за думкою тренера, виступає його підвищений рівень травмувань. Однак навколо здоров’я футболіста блукають і наклепи. Зазвичай проблеми із здоров’ям хвилюють Віктора під час зборів, протягом основного сезону він стабільно виступає лідером клубу по результатам терміну перебування на полі.

Останні новини на Meta.ua повідомили про травмування декількох футболістів команди «Динамо». В березні поточного року під час гри проти «Колоса» півзахисник Віктор Циганков отримав травму, в результаті чого вимушений був залишити гру на 25-й хвилині. Покидаючи поле, Віктор тримався за верхню частину ноги. Пізніше медичний персонал діагностував розтяг пахових м’язів.

 

Наздогнати втрачений час

Після закінчення курсу лікування та проходження періоду реабілітації Віктор Циганков повернувся до тренувань. Спочатку відпрацювання вправ проходило в індивідуальному порядку, а через деякий час Віктор долучився до загального складу команди «Динамо». Під час відпрацювання вправ тренер дозволяє спортсменові робити деякі послаблення, адже повноцінно займатися він ще не може.

Тренер відмітив, що травмованим гравцям важко одразу повернутися до звичного ритму команди, також кліматичні умови поля на даний момент не сприяють грі на повну силу. Однак, не дивлячись на тривалий період «відпочинку», спортсмен залишився в гарній формі і найближчим часом наздожене своїх колег в плані кількості фізичних навантажень.

Хворіючи, Віктор пропустив матч проти Північної Ірландії. Однак на 13 червня планується гра в Амстердамі проти голландців, до якої буде допущений в якості гравця і Циганков.

На рахунку спортсмена безліч спортивних досягнень, серед яких:

  • вдала гра протягом 18 матчів в УПЛ;
  • володар премії «Золотий талант України»;
  • найкращий гравець чемпіонату України 2018-2019 років;
  • володар суперкубку країни – 2020;
  • чемпіон України 2020/2021.

На досягнутому спортсмен не планує зупинятися. Професійна кар’єра Віктора тільки починає набирати обороти, тому на сьогоднішній день він повен сил та наснаги для досягнення нових верхівок.

Поділитися в соцмережах: