Стало відомо, кого призначать головним тренером збірної Польщі замість Шевченка

Андрій Шевченко дедалі більше віддаляється від роботи у збірній Польщі.

Український тренер Андрій Шевченко не очолить збірну Польщі через позицію «Дженоа».

Незважаючи на те, що Шевченко вже залишив посаду головного тренера «Дженоа», його контракт з італійським клубом діє до середини 2024 року.

Слід додати, що наступний матч «Дженоа» запланований на 5-е лютого з «Ромою». Популярна букмекерська контора Паріматч вважає фаворитом гри підопічних Жозе Моуринью, на їх перемогу можна поставити з коефіцієнтом 1.3. Успіх «Дженоа» йде за 7.6, нічия оцінюється в 5.2. Аби зручно та легко укладати парі в БК Паріматч, слід завантажити додаток від контори на телефон. Про те, як і де завантажити Паріматч, розповіли тут.

Фонд, якому належить «Дженоа», не хоче йти на будь-які поступки щодо розірвання контракту із Шевченком. Вони вважають за краще щомісяця платити менші суми, ніж зробити одноразовий платіж у розмірі, наприклад, 6 мільйонів євро.

Багато хто у Польщі виступав за те, щоб збірну знову очолить місцевий тренер. Навалка згоден на контракт, за яким зароблятиме трохи більше півмільйона євро на рік. Тоді як Андрій Шевченко вимагав оклад у розмірі понад двох мільйонів євро на рік.

Польська футбольна спілка та 64-річний фахівець залагоджують останні деталі контракту.

Навалка вже очолював збірну Польщі у період з 2013 по 2018 рік. Його головне досягнення – чвертьфінал Євро-2016.