Ставки на футбол онлайн: поради і стратегії

Футбол – найпопулярніший вид спорту в світі.  Тому букмекерські контори пропонують своїм клієнтам робити ставки саме на футбольні матчі.  До речі, з цього починають багато новачків.  Завдяки рекомендаціям «Чемпіонату» та аналізу інформації про супротивників, можна припустити, хто переможе, і поставить ставку на футбол.

Детальніше про все це буде розказано нижче.

Як вибрати букмекерську контору

Щоб робити онлайн ставки на футбол, потрібно зареєструватися в який-небудь букмекерської організації.  Список легальних контор представлений в рейтингу «Чемпіонату».  Вибирати організацію варто, спираючись на наступні характеристики:

 1. Чесність організації.
 2. Висота коефіцієнтів.
 3. Кількість ліній.
 4. Спосіб ідентифікації особистості.
 5. Швидкість поповнення і висновків платежів.
 6. Робота техпідтримки.
 7. Акції та призи.
 8. Швидкість роботи сайту.

Порада: якщо людина новачок, він може якийсь час пограти в 2-3 букмекерських конторах, щоб визначити, яка з них йому подобається найбільше.

Як робити ставки на футбольний матч

Вибравши букмекерську організацію, необхідно пройти реєстрацію і зробити наступні дії:

 1. Пройти реєстрацію на офіційному сайті букмекера.
 2. Підтвердити особистості за допомогою паспорта або відеодзвінка.
 3. Поповнити особовий рахунок мінімум на 10 $.
 4. Відкрити лінію футбольного матчу.
 5. Вибрати коефіцієнт і ставку.
 6. Підтвердити свій вибір.

Основні види ставок на футбол

Існують різні види ставок на футбольні матчі.  Ось найпопулярніші з них:

 1. Ставка на результати.  Суть полягає в тому, що потрібно передбачити результат матчу.  Людина може вибрати один з наступних варіантів: нічия, перемога першої команди або перемога другої команди.
 2. Подвійний шанс.  Тут можна вибрати два варіанти результату.  Наприклад, людина може поставити на перемогу двох команд одночасно.  І тоді з 80% ймовірністю він виграє ставку.
 3. Фора.  Дана ставка має на увазі певну різницю в забитих голах.  Ставка може бути плюсової і мінусовою.  Наприклад, людина поставила на команду червоних фору +2.  Це означає, що команда не повинна програти більше 2-х м’ячів.  Якщо команда суперників заб’є 1 гол, то на ставку це ніяк не вплине.  Якщо фора буде -2, це буде означати, що футбольний склад повинен забити від 2-х м’ячів і вище.  Якщо команда цього не зробить, то ставка людини програє.
 4. Тотал.  Тотал – загальна сума голів за 1 матч.  Клієнт букмекерської контори може поставити на більшу або меншу кількість голів від зазначеного значення.  Наприклад, людина ставить на тотал менше 4,5.  Ставка переможе тільки в тому випадку, якщо команда не заб’є більше 4 голів за 1 матч.

Стратегії

Не існує абсолютно безпрограшних стратегій, але, незважаючи на це, вони допомагають гравцям збільшувати ймовірність виграшу ставки.  До речі, на деякі види матчів можна ставити величезні суми грошей, які досягають сотні тисяч доларів.

Мартингейл

Суть стратегії в тому, що гравець ставити коефіцієнт «2.00», щоб кожна наступна ставка збільшувалася вдвічі.  Якщо перша ставка програє, то подальша сума покриє програшні ставки і принесе додатковий прибуток.

Наприклад, у людини на рахунку близько 400 $.  Перша ставка повинна скласти 2 $, а коефіцієнт має дорівнювати 2.00.  Нижче показані приблизні результати:

Ставка Результат Баланс
2$ Перемога 404$
4$ Програш 396$
8$ Програш 370$
16$ Програш 338$
32$ Перемога 402$
64$ Победа 530$

Оскар грайнд

Суть стратегії полягає в тому, що людина налаштовується виграти певний відсоток грошей від свого загального балансу.  Ставка, як і коефіцієнт, може бути будь-яким.  При програші ставка збільшується або зменшується на різні коефіцієнти до тих пір, поки гравець не отримає бажаний приріст прибутку.

Наприклад, у гравця на балансі 10000 $, а він бажає виграти 10% прибутку, тобто 100 $.  За такої стратегії можуть вийти такі результати:

Ставка Коефіцієнт Результат Баланс
100$ 1.50 Програш 9900$
100$ 2.50 Програш 9800$
50$ 1.50 Перемога 9875$
200$ 2.50 Програш 9675$
250$ 4.00 Перемога 10875$

Флет

Суть стратегії в тому, що гравець ставить одну і ту ж ставку кожен раз, змінюючи тільки коефіцієнт множення грошей.

Приклад: у людини на балансі 700 $.  Він ставить фіксовану ставку – 7 $.  В результаті може вийти наступне:

 

Коефіцієнт Результат Баланс
1.90 Перемога 706,3$
3.60 Перемога 724,5$
2.50 Програш 717,5$
3.20 Програш 710,5$
2.80 Перемога 730,1$

 

Як проаналізувати майбутній матч

Проаналізувавши суперників, їх спосіб гри, порівнявши учасників складу і командну гру, можна збільшити шанси на перемогу.  Корисно буде проаналізувати таку інформацію:

 1. Команди їх успіхи в світі футболу.
 2. Останні результати гри.
 3. Новини про відносини в колективі.
 4. Їх мотивація і перспективи на майбутнє.
 5. Злагодженість гри.
 6. Кількість дискваліфікацій.

 

Поділитися в соцмережах: