Два світових рекорди: сумчани успішно виступили на відкритому чемпіонаті України з пауерліфтингу

Наприкінці грудня проходив відкритий онлайн-чемпіонат України з пауерліфтингу та силових видів спорту, організований федерацією GSF. У турнірі взяли участь двоє сум’ян: Денис Гончаров та Олексій Тукін. Один зі спортсменів, Денис, встановив 2 світових рекорди.

“Я виступав у дисципліні та номінації “Суворий жим стоячи”, “Армійський жим”, де по федерації GFS встановив 2 світові рекорди, а точніше – пожав 90,5 кг та 92,5 кг”, – розповідає Денис Гончаров, багаторазовий чемпіон України та світу з пауерліфтингу.

“У мене вийшло 112,5, 113 та 113,5 з результатом, ну тобто я перевищив свій результат, той що був у мене влітку, потом восени”, – говорить майстер спорту з пауерліфтингу Олексій Тукін.

Денис зізнається, що міг підняти ще більшу вагу, але навіть так, перевага над другим місцем – більше 10 кілограмів. Загалом спортсмен встановив вже 53 світових та національних рекорди.

“Були деякі нюанси у підйомі, тому було вирішено декілька кілограмів скинути на штанзі для того, щоб виконати підйом максимально чисто”, – говорить Денис.

Під час підготовки спортсмени використовують принципи Піддубного, Шемякіна та Янковського.

Атлети ставляться до результату професійно, визнають, що головне – це бажання та самоорганізація.

Детальніше – у нашому сюжеті: