На Сумщині відбувся обласний чемпіонат з боксу, присвячений пам`яті Олександра Онищенка

Майже 100 юних боксерів Сумщини змагалися на обласному чемпіонаті, присвяченому пам’яті захисника України, майстра спорту України з боксу Олександра Онищенка. У змаганнях взяли участь майже 100 боксерів 2006-2007, 2008-2009, 2010-2011 та 2012-2013 років народження.
Чемпіонат Сумської області з боксу серед молоді юніорів, юнаків та молодших юнаків присвячений пам’яті Олександра Онищенка, відкрив голова Сумської ОВА Володимир Артюх.
«Жителі Сумщини – це патріоти, це справжні козаки-бійці, тому й змагання проводяться на честь нашого героя – захисника України Олександра Онищенка, – підкреслив Володимир Артюх. – І ми побачили справжній український бокс – бій сильних і мужніх хлопців та дівчат,які боронять честь і гідність, які націлені на перемогу”.
Після урочистого відкриття Володимир Артюх та Микола Кравченко, президент відокремленого підрозділу Федерації боксу України “Сумська обласна федерація боксу”, обговорили перспективи розвитку боксу на Сумщині, в тому числі домовилися про організацію та проведення всеукраїнських змагань на території нашої області. Адже Сумщина – це спортивний регіон, який може приймати та організовувати змагання високого рівня,це край чемпіонів і цю традицію необхідно підтримувати.

Запрошуємо підписуватися на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати ще більше актуальної інформації!

Telegram

YouTube

Facebook

Instagram

Читайте також: