На Сумщині триває чемпіонат з футболу: зіграні матчі у вищій та першій лігах

На Сумщині триває футбольний чемпіонат. Чергові матчі зіграні у вищій та першій лігах чемпіонату Сумської області з футболу.

Про це повідомляє пресслужба асоціації футболу Сумської області.

У вищій лізі “Явір” з Краснопілля приймав “Україну” з Токарів. Матч завершився нічиєю – 0:0. “Колос” з Северинівки з рахунком 1:2 поступився “Нафтовику” з Охтирки.

У чемпіонаті області лідирує охтирський “Нафтовик” (7 ігор, 19 очок). На другому місці — “Аграрник-Авангард” з Білопілля (7 ігор, 15 очок). Третє місце посідає “Україна” з Токарів (7 ігор, 9 очок) по чотири очки набрали “Явір” з Краснопілля (після 8 ігор) та северинівський “Колос” (після семи матчів).

У першій лізі дев’ятий тур вийшов “гостьовим”. “Віталія” з Чернечої Слободи поступилась глухівському “Велетню” (1:2), білопільське “Динамо” — “Сейму” з Кузьків (0:5), “Дружба” — “Кролевцю” (0:3), та василівський “Колос” — “Колосу” з Шостки (3:5).

У турнірній таблиці першої ліги двоє лідерів – по 23 очки мають “Колос” з Шостки та “Велетень” з Глухова. 19 залікових балів в активі “Віталії”. Нижче у таблиці розташувались “Сейм” (14 очок), “Колос” з Василівки (10 очок), “Кролевець” (9 очок), “Дружба” (6 очок) та “Динамо” (0 очок).