У Сумах відбувся забіг “Шаную Воїнів, біжу за Героїв України”

На старт трикілометрового забігу вийшли професійні спортсмени та любителі. Найстаршому учаснику забігу за 60 років. Наймолодшій – Марті Капусті – лише три роки. Мама Марти Юлія (яка і сама брала участь у забігові) вважає: “Треба брати участь. І діткам кажу: “Треба бігти. Обов’язково”. Наші воїни і про них має бути пам’ять”.

На стартовому номері учасника забігу Владислава Діброви прізвища В’ячеслава Ганніча, Романа Атаманюка та Дмитра Буйвала. Усі вони поклали життя за свободу України.

“Потрібно показувати, що ми пам’ятаємо цих хлопців, Потрібно показувати і нагадувати собі, що кількість людей, які загинули за нас, вона переростає тисячі й може рости далі. Нам потрібно кожному доєднуватися”, – вважає чоловік.

Серед 80 учасників забігу був також генерал-майор Олександр Нестеренко, колишній командувач оперативно-тактичного угрупування “Суми”. “Це особливий захід. Тому що лозунг його – “Біжимо за воїнів. Біжимо за Героїв України”. Хтось герой і захищає державу зі зброєю в руках. А хтось герой у станка, хтось герой з хірургічним скальпелем і який лікує і рятує здоров’я воїна. Тому я прийняв для себе рішення обов’язково взяти участь у цьому заході. Тому, що мені не байдужа доля наших воїнів, наших героїв, доля нашої України, нашої рідної Сумщини”, – сказав чоловік.

Цей забіг, за словами організаторів – це не змагання. Це історія героїв. Тому не важливий ані час у 10 хвилин і 15 секунд (який показав Артем Мірошніченко), ані час наймолодшої учасниці забігу Марти Капусти (яка подолала три кілометри за 41 хвилину), вважають організатори забігу.

“Суспільне”.