У Сумах відбувся чемпіонат області з дзюдо

Близько 60 спортсменів боролись на сумському татамі за медалі чемпіонату Сумської області з дзюдо. Участь у змаганнях брали юніори, кадети, спортсмени до 18 та до 21 року, розповів головний суддя змагань Роман Линник.

Також спортсмени відбиралися на чемпіонат України, який запланований на 21-23 лютого у Львові.

“Бере участь уся Сумська область. Всі з’їхалися: і північні райони, і – Охтирка, Суми, Ромни, Недригайлів, Середино-Буда, Шостка”, – розповів головний суддя змагань Роман Линник.

Ангеліна Мандрика з Охтирки у дитинстві пробувала різні види спорту, але прийшла саме у дзюдо.

Мене хотіли віддати на футбол. Але не було жіночих команд. Потім я ходила на плавання. Але не дуже сподобалося. Тато вирішив віддати на дзюдо – мені сподобалось. Так я і почала займатися”, – розповіла вона.

Олександр Сулим привіз на чемпіонат області спортсменів із Шостки та Середино-Буди.

“Уже три роки працюємо, четвертий рік пішов. Тому, матимемо надію, що будемо у фіналі і будемо відбиратися на чемпіонат України. Вдалося (в хорошому сенсі) заразити дітей цим видом спорту. Діти залюбки ходять, у нас більше ста дітей займаються на двох тренерів”, – розповів він.

Перше місце у своїй ваговій та віковій категоріях виборола на обласному турнірі Ангеліна Мандрика. Спортсмени Олександра Сулима везуть у Шостку 6 медалей – одну золоту, одну срібну і чотири бронзові.

Протягом змагального дня спортсмени розіграли 14 комплектів медалей.

suspilne.media