У Сумах стартував турнір з волейболу пам’яті тренера-викладача В’ячеслава Олейнікова

9 травня у Сумах стартував волейбольний турнір пам’яті тренера-викладача В’ячеслава Олейнікова. Участь у турнірі беруть вісім команд 2008 і 2004 років народження.

“Обласні змагання пам’яті дитячого тренера В’ячеслава Олейнікова ми проводили у травні вже багато років. Пропустили їх лише під час карантину і військового стану. Участь цього разу візьмуть команди з Шостки та Сум”, – розповів головний суддя змагань Володимир Бугайов.

У першому поєдинку турніру зустрілись молодші юнаки другої команди дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард” та ДЮСШ №2. Тренери обох команд налаштовують своїх вихованців на перемогу.

“Налаштовую хлопців на гарну гру, на якісну гру. Хочеться, щоб наша команда знов грала у професійній волейбольній лізі і радувала наших вболівальників, дарувала сумчанам якісний волейбол”, – зазначив тренер ДЮСШ №2 Андрій Мокренко.

“На минулих змаганнях ми посіли друге місце. Цього разу хочемо взяти реванш”, – розповів тренер “Авангарду” Олег Корнієнко.

За першою грою спостерігав тренер команди з Шостки Павло Попелуха.

“Я знав особисто В’ячеслава Михайловича Олейнікова. Дуже гарна була людина. А для дітей – це тренувальний процес. Сьогодні важко тренуватися, але ми намагаємося”, – сказав Павло Попелуха.

Перший поєдинок турніру завершився з рахунком 2:0 на користь команди ДЮСШ “Авангард”. Триватиме турнір пам’яті В’ячеслава Олейнікова два дні. Тоді й визначаться переможці та призери турніру.

Суспільне