Атлет з Конотопа дебютував у Діамантовій лізі

Семеро українців беруть участь у шостому етапі Діамантової ліги, що приймає швейцарська Лозанна. Серед них і дебютант ліги – 19-річний конотопчанин Артур Фельфнер. «Жорстка атлетика» повідомила про його виступ: 30 червня український атлет у найкращій спробі відправив спис на позначку 81,89 м. Це вдалося зробити спортсмену одразу у першій спробі.

«Не скажу, що задоволений результатом, але й не надто засмучений. На цих змаганнях, звісно, хотілося метати дещо далі, але не все вдалося в технічному плані. Загалом на цей момент результат непоганий. Я зараз саме вхожу в ту форму, в якій хочу бути», – прокоментував свій виступ спортсмен.

Зазначимо, що нещодавно Артур став бронзовим призером Європейських Ігор, показавши кращий результат сезону – 82,24 м, змагаючись під час хвороби (у Артура була гнійна ангіна й температура 39):

«Сьогодні це трішки давало про себе знати. Не зовсім відчував себе, плутався в розбігу. На чемпіонаті Європи, хоч і з температурою, але сил було ніби більше й краще відчуття себе».

Найкращий же результат спортсмена дорівнює 84,32 м, крім того, Артур має в активі золото і срібло чемпіонатів світу серед юніорів, а також золото юніорського ЧЄ. Наступний старт атлета – молодіжний чемпіонат Європи, що відбудеться 11-17 липня у фінському місті Еспоо.

Нагадаємо, що срібло у секторі стрибків у висоту виборола Ірина Геращенко, бронзу – Ярослава Магучіх, а п’ятою стала Юлія Левченко.

ВШ