Без пафосу: Мер Лисенко вручив коллар Почесному громадянину Сум прямо на сесії

screenshot_7

Сьогодні, 30 березня, на сесії Сумської міськради Олександр Лисенко вручив коллар та посвідчення Почесного громадянина міста головному тренеру збірної України з футболу Михайлу Фоменко.

Відповідне рішення міськрада ухвалила 24 лютого 2016 року. Звання було присвоєно за видатні особисті досягнення в спорті та плідну тренерську діяльність.

Зазвичай вручення регалій Почесного громадянина проходить під час загальноміських свят. Але цього разу все зробили кулуарно, не давши навіть Михайлу Фоменку слова з трибуни для подяки.

Довідка: Михайло Іванович Фоменко народився 19 вересня 1948 року в с. Мала Рибиця Краснопільського району. Радянський футболіст, захисник і півзахисник. Відомий за виступами за футбольний клуб «Динамо» (Київ). Гравець збірної СРСР (1972-1977). Заслужений майстер спорту СРСР (1975). Після завершення ігрової кар’єри – футбольний тренер. Заслужений тренер України. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України. З 26 грудня 2012 року – головний тренер національної збірної України. Вперше вивів збірну України на чемпіонат Європи з футболу через відбірковий турнір.

Джерело Данкор