Близько ста юних каратистів змагались у Сумах

На турнір запросили два клуби із Глухова, розповів президент Української федерації карате “Вадо Кай” Вадим Коломієць.

“Традиційний відкритий турнір з карате стилю Вадо Кай. Запрошені гості, які підтримують наш стиль. Це друзі з Глухова, два клуби”. “Вадо Кай” — це така велика сім’я. Сім’я не лише українська, а і якщо за кордоном… то це потужна сім’я”, – додав чоловік.

Ігор Кучер — тренер клубу “Самурай” з Глухова привіз на змагання чотирьох спортсменів.

“Календар змагань у нас вже пройшов, змагальний рік закінчився, почалося літо. Почалися збори. Тому сьогодні учасників у нас набагато менше. Ми завжди приїжджаємо тільки за першими місцями, налаштовуємося на перші місця. Тому сьогодні їхали за першими місцями. У нас вже три “золотих” медалі. Чотири спортсмени в команді, три “золота”. Ще сподіваємося на “бронзу” і буде дуже гарний результат”, – сказав Ігор Кучер.

У Глухові у центрі “Додзьо” тренує каратистів Олег Лата.

“Розраховуємо на певну кількість медалей. Тому, що є добрі, є зовсім початківці. Але, думаю, кошик буде непоганий”, – сказав тренер.

У сумському клубі “Вадо Кай” з дітьми працює Юлія Миронова. Вона сама з родини каратистів. Зараз передає досвіт юним спортсменам.

“Це для них шок, стрес. Вони взагалі сьогодні дуже-дуже хвилюються. Бо це новачки, вони перший раз в житті вийшли на татамі. Тому вони дуже-дуже стресують. Навіть деякі все позабували. Але вони намагаються показати все, чому навчились за цей короткий проміжок часу”, – розповіла тренерка.

За юними каратистами спостерігають найвідданіші вболівальники — їхні батьки. Про доньку розповіла мама спортсменки з Глухова Ірина Кучер:

“Для неї це не перші змагання. Але в категорії “Новачки” вона змагається вперше. І це буде завершення змагального сезону. Ми дуже радіємо, що вона почала займатися карате. Вона займається всього рік і в неї все добре виходить”.

“Для нього це довгоочікувані змагання. Це іспит на те, чому він навчився за останній рік. Для нього це дуже важливо”, – розповіла про свого сина мама спортсмена з Сум Євгенія Коваленко.

Юні спортсмени від 4 до 14 років змагались протягом змагального дня у ката, куміте та фантом-куміте. Вони розіграли 33 комплекти медалей.

Суспільне