Боксер-чемпіон відвідав рідний університет у Сумах

Учора, 23 червня, у Сумському державному університеті відбулася зустріч студентів з бронзовим призером Олімпійських ігор 2012 року з боксу, випускником вишу Тарасом Шелестюком.

Боксер світового рівня, якого нагороджено орденом «За заслуги» ІІ та ІІІ ступенів, зараз мешкає у Сполучених Штатах Америки. У СумДУ він навчався на факультеті іноземної філології та соціальних комунікацій (спеціальність «Медіакомунікації»). Під час спілкування зі студентами Тарас сказав наступне: «Спорт – це не лише сила, а й уміння правильно висловити свою думку. Я часто застосовую ті знання, які отримав у Сумському державному університеті. Вони – цінні для мене».

У ході зустрічі студенти задавали відомому спортсмену запитання – про життя, шлях у спорті, режим, дозвілля, численні перемоги… Хлопці й дівчата із захватом слухали розповіді Тараса, який нині посідає 12 місце в оновленому рейтингу WBA та виступає на професійному рівні, переглядали відеоролики з боями за участю гостя. Спортсмен провів 14 боїв та здобув у них 14 перемог, 9 з яких – нокаутом.

Тарас Шелестюк у розмові зі студентами наголошував на важливості ведення здорового способу життя, а також правильно обраного життєвого шляху, початком якого має стати навчання у вузі. На завершення зустрічі студенти мали змогу ближче роздивитися спортивні нагороди Тараса Шелестюка та сфотографуватися з чемпіоном на згадку.

1

6