Депутати облради погодили ремонт зали дзюдо, в якій мерзли діти

Депутатська комісія Сумської облради погодила виділення 100 тисяч гривень з обласного бюджету на проведення поточного ремонту спортивної зали дзюдо, що в Сумах на базі обласної ДЮСШ «Динамо» (вул. Римського-Корсакова, 5).

Нагадаємо, з відповідним зверненням до голови фракції «Відродження» в обласній раді Олександра Будника зверталася федерація дзюдо і дитячі тренери-дзюдоїсти. Приміщення, в якому сьогодні тренуються діти, перебуває у плачевному стані: стіни пошкоджені, підлога потребує заміни, а вікна давно відслужили своє, через що дітлахи взимку мерзнуть.

«На найближчій сесії ми внесемо зміни до обласного бюджету, згідно з якими будуть виділені кошти на ремонт цієї спортивної зали.

Тренери відділення дзюдо підготували переможців і призерів багатьох всеукраїнських та міжнародних змагань. Тут проходять турніри різних рівнів, змагання пам’яті воїнів АТО. І умови, в яких тренуються наші діти, повинні сприяти вихованню патріотів та майбутніх чемпіонів», – наголошує Олександр Будник.

Відповідно до кошторисних розрахунків, які виконало ПП «Суми-Южана» на замовлення обласної федерації дзюдо, вартість робіт з поточного ремонту спортивної зали складає 99 998 гривень.