Екс-губернатор Юрій Чмирь провів інспекцію на “Барсі”

Голова Сумської обласної організації «Відродження» Юрій Чмирь проінспектував хід будівництва гуртожитку Футбольного центру «Барса», передають на офіційній сторінці політсили. Будучи ініціатором зведення центру в 2013 році, політик особисто перевірив, на якому етапі ведуться будівельні роботи і як освоюються кошти, виділені за його сприяння благодійним фондом.

За словами підрядника, роботи виконані на 70% — залишилося підключити комунікації, завершити внутрішнє та зовнішнє оздоблення гуртожитку. Сьогодні будівництво повністю ведеться за рахунок коштів благодійного фонду – а це близько 10,5 млн грн.

«Футбольній академії, про яку ми мріємо разом із батьками юних спортсменів, – бути! Вона виховає ще не одну зірку для спортивних клубів України, а може й світу. Головною місією ФЦ «Барса» як соціального проекту є залучення дітей до занять спортом — щоб вони віддавали перевагу не комп’ютерним іграм чи поганим звичкам, а здоровому способу життя і перемогам. Буду й надалі робити все для того, щоб діти Сумщини тренувалися у найкращих умовах, були здоровими і мали можливість стати зірками світового футболу», — наголосив Юрій Чмирь.