Футбольна команда «LS GROUP» перемогла в першому колі чемпіонату Сумського району

Учора ця юнацька футбольна команда, якою особисто опікується глава юридичної компанії «LS GROUP» Геннадій Дем’яненко, здобула блискавичну перемогу над суперником – клубом «Кристал» із Низів у лізі футбольних клубів Сумського району. Розгромний рахунок 5:0 підтвердив високий рівень підготовки верхньосироватських футболістів.

За словами головного тренера клубу Олега Обозного, після того, як у команди з’явився такий партнер, як Геннадій Дем’яненко, юні спортсмени почали більш серйозно ставитися до своєї гри і більш наполегливо тренуватися, аби вийти на вищий рівень.

До речі, керівник «LS GROUP» був присутній на цьому матчі (як і на попередніх), підтримуючи своїх підопічних. Щоб заохотити хлопців, він підготував для них грошову винагороду. Тож тепер мають додатковий стимул перемагати.

Геннадій Дем’яненко розуміє, що дитячо-юнацький футбол, особливо на селі, потребує розвитку, тому й вирішив допомагати команді з Верхньої Сироватки – своєї батьківщини. Нагадаємо, нещодавно вона отримала від спонсора нову фірмову форму JOMA.

13599638_295804260808899_1413949263_n