Глухівський силач став чемпіоном Європи

34

В іспанському курортному містечку Ла Манга (Мурсія) пройшов чемпіонат Європи з жиму лежачи.

На чемпіонаті українська збірна команда була представлена 11-ма спортсменами. Про це йдеться на сайті Федерації пауерліфтингу україни.

Глухівчанин Артур Зальотов став чемпіоном Європи серед юніорів. Артур став першим у своїй ваговій категорії до 93 кг з результатом 280 кг. До того ж він посів третє місце в абсолютному заліку.

Чемпіона готували брати Колтакові. На змаганнях Артур був першим у номінації з заявленими 265 кг. Намагався йому скласти конкуренцію швед Хансон Конрад, який заявив своїм кращим результатом 255 кг.

Нагадаємо, цього року у литовському місті Каунас Артур Зальотов став чемпіоном світу серед юніорів з жиму штанги лежачи у ваговій категорії до 93 кг з результатом 272,5 кг і виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.