Голова облради Салатенко підтримує розширення обласної клінічної лікарні

11 липня в Сумській обласній клінічній лікарні зібралися представники обласної ради, народні депутати, медичні працівники та громадські активісти, щоб обговорити за круглим столом концепцію розвитку третього рівня в умовах реформування медичних закладів у місті.

Громадськість звернулася з претензіями до влади щодо нераціонального розподілу фінансування медичної галузі в Сумах. На це голова Сумської обласної ради Семен Салатенко відповів: «У нас виникла ідея про створення реорганізації медичного містечка, де в одному місці, недалеко один від одного знаходилися б і медзаклади, і діагностичний центр. Ми живемо в площині реформ і створення великого закладу культурного рівня та його інноваційне впровадження – ключ до реалізації цієї реформи. Від її успішності залежить життя і здоров`я пацієнтів. А ми робимо все можливе задля здоров`я жителів області».

Головний лікар обласної клінічної лікарні Володимир Горох додав, що в медичному закладі працюють 1200 чоловік, серед яких кандидати наук, професори, заслужені лікарі, доценти які надають висококваліфіковану медичну допомогу тим, хто до них звертається.

За його словами, величезною проблемою є нестача ліжок в медичному закладі, хоча лікарня працює на високому рівні. «Ми надаємо висококваліфіковану медичну допомогу по п’яти профілям. Якісні показники утримуємо на рівні 5-6 місця в державі», – зазначив керівник медзакладу. Він зауважив, що обласна клінічна лікарня – у першій трійці по ендопротезуванню, що говорить про потужну гвардію медиків та забезпечення якісним обладнанням.

resized to width 800 11.07.2016 17:27:05

resized to width 800 11.07.2016 17:27:05

 

Джерело: https://sorada.gov.ua/