Команди не буде – у Сумах гроші стали на заваді професійному волейболу


voleyball
Офіційний сайт федерації волейболу Україн
и інформує, що сумська команда “Хімпром-СумДУ” припиняє свої виступи у чемпіонатах України.

1 серпня ФВУ отримала лист від Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації наступного змісту:

– Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації впродовж майже двох місяців намагалося вирішити питання фінансування команди «Хімпром-СумДУ». В чисельних нарадах з керівництвом міста, депутатами, керівниками підприємств міста та області обговорювалися питання співфінансування команди. Наразі підприємств, які мають фінансову спроможність підтримати волейбольну команду немає. На жаль керівництво міста на спромоглося допомогти вирішити проблему. Прорахувавши всі можливості фінансування з обласного та міського бюджетів, бюджету Сумського Державного Університету дійшли висновку про зняття команди з XXVI Чемпіонату України серед чоловічих команд суперліги.

Лист підписав начальник управління Дмитро Лантушенко.

Лубенський «Фаворит», який в минулому сезоні вилетів із елітного дивізіону, свою участь в чемпіонаті України серед команд Суперліги сезону-2016/17 підтвердив відповідним листом вчора, 4 серпня.

«Хімпром-СумДУ». Досьє

Команда «Хімпром-СумДУ» була заснована у 2011 році на базі ПАТ «Сумихімпром» та Сумського Державного Університету. В сезоні-2011/12 команда стала переможцем вищої ліги і увійшла в Суперлігу.

В дебютному сезоні в Суперлізі – 5 місце. У сезоні 2013-2014 – перші нагороди: срібні медалі чемпіонату України та Кубку України. В наступному сезоні успіх в чемпіонаті України був повторений.

В минулому сезоні «Хімпром» посів 5-е місце.

Увесь цей час команду очолював Микола ПАСАЖІН.