Конотопська футболістка дебютувала у збірній України перемогою

Капітан конотопської команди «Вікторія» Анастасія Мажара у складі збірної України WU-16 стала переможницею Турніру розвитку УЄФА, що проходив 23-27 квітня у столиці Македонії м. Скоп’є.

Учасницями цього престижного турніру, крім нашої команди та господарок змагань, були також збірні Казахстану та Люксембургу.

Остання команда стала першою суперницею наших дівчат. Гра закінчилася перемогою підопічних Сергія Сапронова з рахунком 4:3. У дебютній зустрічі Анастасія вийшла на поле на 78-й хвилині, замінивши Вікторію Гірин.

Другий поєдинок видався ще більш напруженим і практично таким же результативним. Українки зіграли внічию з однолітками з Казахстану з рахунком 3:3, а фортуна в серії післяматчевих пенальті посміхнулася саме «синьо-жовтим». Анастасія Мажара вперше на турнірі вийшла у стартовому складі нашої команди.

«На десерт» українкам дісталися господарки турніру — команда Македонії. Уже на 10-й хвилині українки вели з рахунком 2:0. Незважаючи на величезне бажання обох команд змінити ситуацію, рахунок залишився незмінним до фінального свистка. Конотопчанка і цього разу вийшла в стартовому складі, проте вже на 11-й хвилині поступилася місцем подрузі по команді Марії Коліщук.

Збірна України, набравши 8 очок, стала переможницею турніру. Друге місце – за Македонією, третю сходинку «окупували» дівчата з Казахстану, а Люксембург залишився четвертим.

Джерело: topkonotop.com