Міністерство молоді та спорту України зацікавилося співпрацею із СумДУ

1

11 квітня у Сумському державному університеті відбулася зустріч керівництва вишу з делегацією Міністерства молоді та спорту України, очолив яку перший заступник Міністра молоді та спорту України, Президент Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) Ігор Гоцул.

Зустріч Гоцул розпочав з наголосу на тому, що Міністерство надзвичайно зацікавлене у співпраці з університетом. А у ході обговорення шляхів співпраці та фінансування проектів він зазначив:«Гроші «йдуть» туди, де є ідея, і, головне, є система. У вас наявні всі чинники і ми будемо далі вести мову про впровадження задуманого в реальність. У Сумського державного університету є всі можливості поєднати багато галузей – ІТ-технології, інженерію, медицину, механіку та інші – для досягнення поставлених цілей».

Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Бріжатий і викладач Медичного інституту СумДУ Юрій Атаман виступили з презентаціями щодо забезпечення тренувальної діяльності Центру олімпійської підготовки, переліку робіт з відновлення легкоатлетичного манежу, проекту медико-біологічного супроводу висококваліфікованих спортсменів. Далі присутні провели експертну оцінку робіт, необхідних для підготовки легкоатлетичного манежу до сертифікації згідно з міжнародними стандартами. Обговорили й ряд інших питань, зокрема, розглянули замовлення на розробку програмного забезпечення Федерації легкої атлетики України.