“Міськводоканал” ліквідував аварію на колекторі по вул. Ярослава Мудрого без відключення води

Ще у травні аварійною службою підприємства “Міськводоканал” було замінено 6 метрів аварійної ділянки залізобетонної каналізаційної труби діаметром 800 м на самопливному каналізаційному колекторі по вул. Ярослава Мудруго.

На початку червня диспетчерська служба водоканалу почала отримувати інформацію про утворення нових отворів на поверхні дорожнього покриття по вул. Ярослава Мудрого в районі житлових будинків № 5-18. Це спричинило подальше руйнування самопливної каналізації, яка вичерпала свій технічний ресурс і стала непридатною для використання.

Небезпечна ділянка була огороджена, рух транспорту та пішоходів перекрито. 25 червня працівниками підприємства було замінено шляхом санації 14 метрів аварійної ділянки колектору. У зв’язку з проведенням ремонтних робіт жителі центру міста незручностей через обмеження водопостачання не зазнали. Була організована цілодобова перекачка стоків, що дозволило виконати земляні роботи на глибині 3,5 м без відключення води.

Проведені роботи мають лише оперативний, тимчасовий характер і не вирішують проблему в цілому, адже каналізаційна ділянка від вул. Засумська до вул. Лугова (довжиною близько 300 метрів) знаходиться в аварійному стані та потребує термінових заходів з капітального ремонту. У Сумській мерії розглянуть можливість виділення коштів на виконання необхідних робіт по забезпеченню сталого функціонування каналізаційної мережі по вул. Ярослава Мудрого.

КП «Міськводоканал» просить сумчан бути уважними та дотримуватись заходів безпеки при виявленні ділянок провалу чи просідання дорожнього покриття, не наближатися до них, а повідомляти диспетчерську службу підприємства за номерами: 700-168, 700-169.

IMG_1349