Мрія стає реальністю: у Тростянці буде спортивний комплекс із басейном

Місяць тому ми писали про те, що після двох років кропіткої роботи був остаточно відточений проєкт будівництва спортивного-оздоровчого комплексу у Тростянці й поданий повний пакет документів на конкурс Міністерства молоді та спорту України щодо будівництва спортивної інфраструктури, повідомляє trostyanets.info

І ось нарешті Тростянецька громада отримала неймовірну приємну новину. Те, про що могли тільки мріяти, стає реальністю. Комісія при Міністерстві молоді та спорту після захисту проекту міським головою Юрієм Бовою одноголосно підтримала цей проєкт. Це означає, що вже у 2021 році субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток спортивної інфраструктури буде надана Тростянецькій громаді.

Нагадаємо, комплекс включатиме в себе блок з критими басейнами, універсальним ігровим залом для гри у волейбол, баскетбол, гандбол, футзал, міні-футбол, блок, де будуть розміщені боксерська, борцівська та тренажерна зали, і багато іншого.

Сучасний мультиспортивний об’єкт забезпечить проведення всеукраїнських та міжнародних змагань на високому рівні. Відповідно до проєктно-кошторисної документації об’єкт збудують за три роки.

Про це повідомив член конкурсної комісії Ігор Молоток.

Поділитися в соцмережах: