На Липоводолинщині чиновники управління соцзахисту найкраще грають у шахи, а пенсійного фонду – у теніс

У Липоводолинському районі пройшла спартакіада державних службовців, яка мала на меті залучити їх до занять фізичною культурою та спортом.

Учасники активно змагалися у таких видах спорту, як настільний теніс, шахи та  шахмати. Найспритнішими у шахах, як серед чоловіків, так і серед жінок, стали представники управління соцзахисту населення РДА. Так, І місце у категорії “Чоловіки” посів начальник управління соцзахисту Володимир Ткаченко, другим став заступник начальника управління агропромислового розвитку РДА Валерій Скоропис, “срібло” – у головного спеціаліста сектору з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату РДА Олександра Пономаренка.

Серед жінок кращою в шаховій грі стала завідувач сектору виплати, відділу фінансово-господарської діяльності управління соцзахисту населення РДА Лідія Мусієнко, друга – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення, головний бухгалтер апарату РДА Ірина Береза, на третьому місці – начальник служби у справах дітей РДА Людмила Костян.

У змаганнях з настільного тенісу перемога дісталася представнику об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Андрію Морозу, друге місце посів начальник управління соцзахисту населення РДА Володимир Ткаченко, третє – головний  спеціаліст відділу праці, експерта з умов праці цього ж управління Руслан Лукін.

Переможці спартакіади з кожного виду спорту будуть відзначені під час апаратної наради в районній державній адміністрації.