На Сумщині взялися за розвиток дитячого спорту

Наразі у нас в області є лише один ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса». Його урочисто відкрили більше року тому, здали в експлуатацію три поверхи, пообіцяли продовжити будівництво і розвиток, але на цьому все застопорилося. Навчається в ньому сотня хлопців, в основному футболісти.

І ось 6 липня на сесії обласної ради було прийнято рішення про ліквідацію КУ «Шосткинська загальноосвітня школа-інтернат», а потім депутати проголосували за створення нового навчального закладу. На базі школи-інтернату тепер буде працювати Шосткинський ліцей-інтернат спортивного профілю.

Також на цій же сесії ухвалене рішення про створення на базі Глухівської школи-інтернату ім. Жужоми Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

«У рамках існуючого законодавства це єдиний шлях для навчального закладу, щоб діти продовжили в ньому вчитися, щоб зберегти близько 130 робочих місць», – заявив один з ініціаторів цього рішення.

Також, депутати облради підтримали пропозицію про виділення 900 тис. грн. на ремонт системи опалення навчального закладу.

Джерело: shans.com.ua