Олімпійський день для мешканців Сумщини влаштують у парку

23 червня о 10.00 у Сумському міському парку ім. І.Кожедуба стартує масштабний фестиваль, присвячений популяризації спорту і олімпійського руху

Начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Дмитро Лантушенко розповів на брифінгу про головні цікавинки фестивалю, що відбудеться за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України у Сумській області.

Всі учасники фестивалю візьмуть участь у флешмобі, під час якого створять величезну емблему Олімпійських ігор.

Ще одна цікавинка: вперше буде проведено змагання повзунів – малюків віком 6 -12 місяців, які ще не почали ходити.

Для дорослих учасників заплановані розминка з чемпіонами, легкоатлетичний пробіг на дистанціях 50м, 500м, 1000м, легкоатлетична естафета «Формула 1», змаганння з армреслінгу, пауерліфтингу, дартсу, флорболу та масреслінгу.

Як зазначив директор обласної ДЮСШ Юрій Белан, одне із завдань цього заходу, щоб у фестивалі брали участь не лише професійні спортсмени та вихованці спортивних шкіл, а всі, хто не уявляє свого життя без фізкультури і спорту.

За словами директора комунального закладу обласної ради «Спорт для всіх» Романа Жаботинського, цього року Олімпійський день провели вже в багатьох районах і містах Сумщини. І організатори підійшли до справи досить творчо, адже до програми змагань були внесені сплави на байдарках, змагання з вільної боротьби, ветеранські змагання. До речі, до участі в Олімпійському дні активно долучилися й люди з обмеженими фізичними можливостями. Зокрема дуже добре розвинутий інваспорт  у Шостці. А в Бурині на чемпіонаті з футболу змагалися три покоління футболістів. Тож вперше на Сумщині цього року Олімпійський день перетворився на Олімпійський червень.

І завершити цей спортивний місяць організатори запрошують всіх прихильників здорового способу життя 23 червня участю у масштабному фестивалі, що відбудеться за підтримки облдержадміністрації у Сумському парку ім. І.Кожедуба.