Прапор в руки: Губернатор Клочко вручив спортсменам-олімпійцям оберіг

В обласному центрі урочисто провели національну олімпійську команду України від Сумської області на Ігри XXXI Олімпіади, які стартують 5 серпня в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

У складі української нацзбірної за олімпійське золото змагатимуться троє вихованців Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Володимира Голубничого з легкої атлетики: Віталій Бутрим (біг на 400 метрів), Інна Кашина (спортивна ходьба на 20 км) та Оксана Шкурат (біг на100 м з бар’єрами).

В якості оберегу та підтримки земляків учасники національної олімпійської команди України від Сумщини візьмуть із собою прапор своєї малої батьківщини, який їм вручив Микола Клочко.

Разом з тим за пропозицією облдержадміністрації рішенням депутатського корпусу обласної ради спортсменам було виділено грошову винагороду за участь в Олімпіаді.

«Для нас участь у змаганнях такого рівня – це перший досвід. Зробимо все можливе, щоб достойно виступити на Олімпіаді. Підтримка влади та наших вболівальників додасть нам сил та впевненості», – зазначили олімпійці.

811

814