Сьогодні до Сум прибувають учасники Всеукраїнського ультрапробігу Єдності «Сталевий гарт»

Шлях десятиденного Всеукраїнського ультрапробігу Єдності «Сталевий гарт» цього року проляже Сумами.

Такий захід проводиться третій рік поспіль 15–24 серпня і присвячується Дню Державного Прапора України та Дню Незалежності України.

Мета ультрапробігу – популяризація здорового способу життя, демонстрація прикладу сили волі українців, об’єднання суспільства в сучасній боротьбі за незалежність.

Щоразу він пролягає за новим маршрутом. Цього року учасники бігтимуть до столиці України з Харкова через Охтирку, Суми, Ромни, Прилуки, Бровари.

Команда кращих ультрамарафонців країни протягом 10 днів подолає шалену відстань у півтисячі кілометрів із закликом підтримати захисників нашої незалежності та долучитися до благодійної програми організаторів заходу зі збору коштів для потреб Збройних Сил України через фонд «Повернись Живим».


У Сумах учасники пробігу перебуватимуть 17 і 18 серпня.

У вівторок о 14:00 зустрінуться зі ЗМІ (готель «Олімпійський»), о 17:30 – з представниками спортивної еліти (МЦ «Романтика»).

У середу із 7:30 пробіжать вулицями міста (вул. Харківська, вул. Петропавлівська, вул. 20 років Перемоги) і рушать у напрямку с. Сула Недригайлівської громади.

Поділитися в соцмережах: