Сумчанка Марія Мисловська отримала статус арбітра FIFA з футзалу на 2022 рік

Сумчанка Марія Мисловська – серед п’яти українців, які отримали статус арбітрів FIFA з футзалу на 2022 рік. Це дає їй можливість судити міжнародні матчі.

Марії Мисловській 27 років. З 10 років її життя пов’язане з футболом та футзалом. Спочатку була спортивна секція у школі, потім – в університеті. За цей час у житті футболістки були різні турніри.

“Кожен турнір, кожен чемпіонат запам’ятовується. Запам’ятовується не медаллю, не зайнятим місцем навіть, а емоціями, прожитими там”, – говорить вона.

З трьох видів спорту – футболу, пляжного футболу та футзалу – перевагу віддає останньому.

“Там є багато моментів класних. Саме тому я зараз зв’язала своє життя з футзалом”, – розповідає спортсменка.

П’ять років тому після завершення спортивної кар’єри Марія розпочала роботу арбітрині. Пригадує свій перший матч у цій якості.

“Це був матч зірок. Я тоді тільки починала вчити правила, всі ці нюанси суддівські. І це був мій перший матч. Я тоді навіть у свисток не вміла свистіти”, – згадує Марія.

Дебют Марії Мисловської у новому званні відбувся в товариському матчі між жіночими збірними України та Іспанії (який завершився з рахунком 0:7) 18 січня 2022 року в Бучі.

Ніні Марія одружена з футболістом та тренером сумської аматорської команди Максимом Мисловським. Говорить, що спільні інтереси допомагають у повсякденному житті:

“Вдома бувають моменти, ми жартуємо: якщо посуд не помив – це жовта картка”.

Суспільне