Сумчанка стала переможницею турніру з бодібілдингу у Польщі

22 жовтня у Варшаві проходив NPC Worldwide Festival 2023 з бодібілдингу.

Сумчанка Тетяна Москаленко виступала у категорії “велнес”, в якій здобула одразу три медалі: “золото” серед майстрів 35+, “срібло” серед новачків та “бронзу” в Open Class A.

“Кожен етап має важливе значення в житті. І кожен, який закінчився, зробив нас тими, ким ми є сьогодні. Яким би він не був, важким чи не дуже, вдалим чи не дуже, але це частина шляху.

Весною я скасувала підготовку до змагань, це був перший сезон за 9 років, який я зовсім пропустила (коли корона була, не рахується, я готувалась, але змагань не було) і на цей осінній вона не йшла, як потрібно. Думала, що буду зав’язувати зі змаганнями, але потім передумала. Я вже знайшла причини, чому так відбувалося.

Все нове – добре забуте старе, я вже колись виступала на змаганнях цієї федерації, що була вчора, а тепер я вирішила повернутися. Так, мені тут буде складніше (не буду писати чому щоб не написати некоректно).

Але вовка боятись – в ліс не ходити, тому я зробила нарешті червоний купальник замість чорного (і замість червоного капелюшка) і пішла в ліс, вовка ловити”, – написала вона у Фейсбуці.