Сумчанка виграла чемпіонат України з гірського бігу вгору-вниз

22 травня у с. Славське (Львівська область) відбувся чемпіонат України з гірського бігу (вгору-вниз).

Змагання були визначені відбірковими до чемпіонату Європи з гірського бігу, який відбудеться 2 липня в італійському місті Арко. За путівки на європейську першість легкоатлети боролися на крутих схилах гори Погар. Траса була прокладена 2-кілометровим колом.

У змаганнях жінок, які бігли 8 кілометрів, чемпіонкою України з результатом 46 хвилин 36 секунд другий рік поспіль стала Оксана Угринчук з Івано-Франківська. Другою на фініші була Яна Нагорна з Сумської області (48.56), яка вперше змагалася з дорослими спортсменками, перейшовши з юніорського віку. Яна також стала чемпіонкою України серед молоді. У заліку «молодь» серед жінок другою на фініші після Яни Нагорної була її колега по команді з Сумщини Юлія Назаренко (54.49).

Найдовшу дистанцію гірськими схилами долали чоловіки – 12 кілометрів. У змаганнях серед молоді у чоловіків переможцем став Анатолій Бондаренко з Дніпра. Його результат 56 хвилин 24 секунди. Другим був Віталій Івах із Сумської області (59.59).

У командній першості зі значним відривом перемогла збірна команда Львівської області – 330 очок, команда Сумщини посіла друге місце – 240 очок, стали представники Івано-Франківської області із сумою очок 160.

Джерело: sportclub.sumy.ua