Сумчанка за пів години двічі стала чемпіонкою України

У Житомирі на стадіоні «Полісся» відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики з естафетного бігу. Чемпіонами країни стали представники сумської легкої атлетики: юніорки U20 Анна Островерх, Вікторія Пінська, Анастасія Паламарчук та Наталія Тищенко у забігу 4х800 метрів показали кращий час у своїй віковій групі 11:04.37. Й це було неважко, бо у цій категорії вони були єдиними учасниками.

Юніорки Євгенія Педченко, Юлія Нечипоренко, Вікторія Пінська та Наталія Тищенко дистанцію 4х400 метрів подолали з кращим часом – 4:16.34.

У чоловіків у забігу 4х400 м Євген Швець, Ярослав Демченко, Максим Романов та Андрій Нечипоренко показали час 3:17.76, випередивши чернігівських бігунів на 21 секунду (!).

А в забігу 4х100 м юніорки U20 Анастасія Науменко, Альона Пінчук, Інна Рибалка та Діана Гончаренко показали результат 49.67. На такій же дистанції жінки – Валентина Авраменко, Дарина Маслюк, Аліна Богданова та Діана Гончаренко були з часом 46.95, чоловіки – Нікіта Костецький, Ярослав Демченко, Кірілл Кошаренко та Нікіта Маслюк – 42.37.

Цікаво, що наша блискавка – Діана Гончаренко – менше ніж за півгодини взяла участь у двох забігах і в обох виграла золото! Крім того, у сумчан срібло та чотири бронзи, а у підсумку – третє місце з 9 команд у загальному заліку.

Ще в нас друге місце у досить незвичному форматі – змішаній естафеті з бігу 4×400 м, де бігли Юлія Нечипоренко, Владислав Василенко, Анна Островерх та Олександр Зимній.

ВШ